WYMARZONE MIEJSCE NAD MORZEM

Jest taka miejscowość nad Bałtykiem, między Rewalem a Pogorzelicą, jedyna w swoim rodzaju, to właśnie Niechorze. Tu znajdziecie piękne szerokie plaże, nadmorski pas lasu, niepowtarzalnie oświetloną latarnię morską i wiele innych atrakcji.

WYKORZYSTAJ SWÓJ WOLNY CZAS TAK, JAK TOBIE TO ODPOWIADA

Wybierając wypoczynek w „Domkach na Miłej” decydujecie nie tylko o terminie pobytu. Możecie kłaść się i wstawać, kiedy chcecie, w pełni wyposażona kuchnia pozwala na przygotowanie posiłków o dowolnej porze. Jeść możecie w jadalni, na tarasie lub w grillowym ogródku. Jeżeli macie małego psa, nie musicie już zostawiać go w hotelu dla zwierząt, pamiętać powinniście tylko, że jego toaleta powinna się odbywać poza terenem Ośrodka. Dzieci mogą bawić się na naszym placu zabaw, iść z Wami na plażę lub pojechać na wycieczkę rowerową. Samochód możecie bezpiecznie pozostawić w Ośrodku albo też zwiedzić nim bardzo interesującą okolicę. Ważne, żebyście byli zadowoleni, wypoczywając po swojemu. ZAPRASZAMY!

WYPOSAŻENIE DOMKÓW

Każdy z domków posiada: Ogródek z własnym grillem, taras z widokiem na plac zabaw dla dzieci i mini siłownię dla dorosłych, w pełni wyposażoną kuchnię (kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza, lodówka, czajnik bezprzewodowy, zastawa stołowa), łazienkę (kabina prysznicowa, pralka, suszarka do włosów), telewizor LCD, posiada ogrzewanie i dostęp do ogólnej sieci wifi.